Ogłoszenie

Duelist Kingdom Champion Tag Force Champions Battle City Champion Duel Academy Champions Miss/Mister Academy Academy Tag Champions Egyptian Champion Domino Mart Champion
Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:

#1 2013-09-20 23:41:29

 Kazuyuki

Moderator

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 6
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Kazu
Wiek: 18
DP: 0
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia
Deck : Spellcaster
Grupa: Żółty Ra
Username (Dueling Network): david287

Informacje Kart

Karty
Trzema głównymi rodzajami kart w Yu-Gi-Oh! są: Karty Potworów, Karty Magii i Karty Pułapek. Oprócz tego, każdy typ kart jest jeszcze podzielony na podkategorie.

Karty Potworów
Karta Potwora to podstawowa karta, którą atakuje się przeciwnika. Karty Potworów dzielone są ze względu na Typ i Atrybuty (Type i Attribute). Jest 20 różnych Typów i 6 różnych Atrybutów. Typ i Atrybuty mają wpływ na umiejętności Ataku i Obrony (Attack i Defend) każdego potwora. Siła potwora wyznaczana jest przez jego Poziom (Level) (liczba gwiazdek w prawym-górnym rogu karty Potwora). Karta Potwora ma kolory ŻÓŁTY.
http://ifotos.pl/img/monsterdi_hpnrqww.gif

Karty normalnych potworów
Typy: Smok * Czarownik * Zombi * Wojownik * Bestia-Wojownik * Bestia * Skrzydlata Bestia * Zły Duch * Wróżka * Insekt * Dinozaur * Gad * Ryba * Wąż Morski * Maszyna * Grom * Woda * Ogień * Skała * Roślina
http://ifotos.pl/img/earth_hpnrqss.gif http://ifotos.pl/img/water_hpnrqar.gif
http://ifotos.pl/img/fire_hpnrqqr.gif http://ifotos.pl/img/wind_hpnrqqn.gif
http://ifotos.pl/img/light_hpnrqqw.gif http://ifotos.pl/img/dark_hpnrqqa.gif
http://ifotos.pl/img/cardmonst_hpnxppx.gif

Karty Potworów Połączonych (Fusion Monsters)
"Połączenie" oznacza użycie 2 lub więcej Kart Potworów razem z Kartą Magii "Polymerization" (Polimeryzacja), do stworzenia nowego potwora, przedstawianego przez Kartę Potwora Połączonego. Każdy Potwór Połączony ma na sobie wymienione potwory niezbędne do stworzenia go (potwory składniki połączenia) i określony jest jeszcze słowem "Fusion" obok swojego Typu. Kolorem Kart Potworów Połączonych jest FIOLETOWY. Kliknij tutaj, aby przeczytać zasady dotyczące Kart Potworów Połączonych.

Talia Połączenia, to grupa Kart Potworów Połączonych, którym powiodło się Połączenie (Fusion). Gdy wykonywane jest Połączenie, potwory Połączone nie są dociągane, ale dobierane z Talii Połączenia. Talia Połączenia powinna być odseparowana od Talii i ułożona zakryta, w Obszarze Talii Połączenia (Fusion Deck Zone) na Polu Pojedynku (Duel Field). Pamiętaj, że karty z Talii Połączenia nie wliczają się do limitu minimum 40 kart Talii.
http://ifotos.pl/img/cardfusio_hpnxphe.gif

Karty Potworów Rytualnych
Karty Potworów Rytualnych to ciekawe urozmaicenie gry w Yu-Gi-Oh!, które zostanie wprowadzone w przyszłych dodatkach. Potwory Rytualne NIE SĄ dołączone do Talii Startowych. Karta Potwora Rytualnego to specjalny potwór, którego można przywołać na pole, tylko gdy dysponuje się odpowiednią Kartą Magii Rytualnej i Kartą Potwora wymaganą do wypełnienia warunków, określanych jako Danina (Tribute), opisanych na Karcie Magii Rytualnej, w twoim ręku lub na stole. Karty Potworów Rytualnych mają kolor NIEBIESKI.
http://ifotos.pl/img/cardritua_hpnxphs.gif

Karty Potworów Efektowych (Effect Monster Cards)
Karty Potworów, które posiadają magiczne efekty zwane są Kartami Potworów Efektowych. Szeroka gama Efektów jest podzielona na typy, wymienione tutaj. Szczegóły dotyczące efektów, znajdziesz w zasadach wydrukowanych na danej karcie. Każdy Potwór Efektowy ma kolor POMARAŃCZOWY.
http://ifotos.pl/img/cardcsold_hpnxprw.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pani frał z włatcy móch www.pokevapor.pun.pl neregularny rytm nadkomurkowy darmowe żetony top eleven Oligoastrocytoma anaplasticum