Ogłoszenie

Duelist Kingdom Champion Tag Force Champions Battle City Champion Duel Academy Champions Miss/Mister Academy Academy Tag Champions Egyptian Champion Domino Mart Champion
Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:

#1 2013-09-20 23:51:28

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Zasady Walk (Tag Team)

- Każda walka musi być zainicjowana poprzez spotkanie postaci/NPC na fabule, w dowolnym, dostępnym wątku.
- Gracz używa dowolnej swojej talii, z 3 jakie może mieć (przypominamy limit 60 kart)
- Każda karta, którą ma w swoim decku gracz, musi znajdować się w jego Talii. Jeśli którakolwiek inna karta spoza decku zostanie chociażby ukazana podczas walki, od razu jest to walkower i wygrywa przeciwnik.
- Walki odbywają się w systemie 1 vs 1 + 1 vs 1, tzn. że gracz nr. 1, mierzy się z graczem nr. 1 przeciwnego teamu. Gracz nr. 2, mierzy się w tym czasie z graczem nr. 2 przeciwnej drużyny. Jeśli obie walki wygra drużyna pierwsza, to oni wygrywają mecz. Jeśli jednak będzie remis, tzn. np. gracz nr. 1 wygra z przeciwnikiem, a partner przeciwnika z graczem nr. 2 twojej drużyny, następuje wtedy dogrywka między zwycięzcami. Zwycięzca wygrywa cały tag team match.
- Każda wygrana z drużyną NPC to 100 DP (dla każdego gracza). Wygrana z graczami bez dogrywki 200 DP (dla każdego zwycięzcy). Wygrana z dogrywką 150 (dla każdego zwycięzcy). Wygrana w pierwszej rundzie, przegrana w dogrywce 50 DP. Za przegraną walkę nie otrzymujemy punktów, ani też nie odejmujemy ich sobie.
- Po przegranej walce, przeciwna drużyna oddaje po jednej karcie z talii każdego gracza. MG wybierze po walce po 5 kart z każdego decku przegranych. Dwie z tych dziesięciu, będą mogli wziąć przeciwnicy za zwycięstwo w walce.
- Zabronione są stwory typu Synchro, XYZ (wyjątkiem jest stwór VWXYZ)
- W trakcie gry przestrzegamy wszystkich zasad gry w Yu-Gi-Oh! To znaczy, że - gdy zostanie użyty przeciwko nam efekt, musimy ponieść jego skutki, jeśli ktoś użyje spell kontroli twojego stwora, musisz go oddać przeciwnikowi, no chyba, że masz przygotowaną kontrę, itd.
- Każdą grę między graczami, musi kontrolować MG, który na dueling network znajduje się jak widz. Jeśli nie znasz znaczenia danej karty, poproś MG, on wytłumaczy ci jej działanie.
- Wskazana jest walka z użyciem programu Skype, który umożliwia komunikację między graczami.
- Gdy walczysz z NPC na fabule, ich taliami steruje MG prowadzący, który ma dostęp do konta NPC na dueling network.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fragment pisma świętego 1p jakie bloki byscie dodali edo minecraft neregularny rytm nadkomurkowy proch chloranowy e34 jak odblokowac komputer