Ogłoszenie

Duelist Kingdom Champion Tag Force Champions Battle City Champion Duel Academy Champions Miss/Mister Academy Academy Tag Champions Egyptian Champion Domino Mart Champion
Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:

#1 2013-09-21 02:09:45

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Dueling Network

Dueling Network (DN) - darmowy symulator wspomagający do gry w Yu-Gi-Oh! stworzony przez fanów, dla fanów. Umożliwia on grę wszystkimi kartami, które pojawiły się w mandze/anime/grze, a wystarczy je tylko wybrać. Zaletą tej strony jest fakt, że jest ona całkowicie darmowa i nie trzeba wykupywać kart, jak ma to miejsce przeważnie w internecie. Wszystko jest w pełni darmowe, a wystarczy tylko się zarejestrować, co wraz z linkiem aktywacyjnym na e-mailu zajmuje niecałą minutę.

Rejestracja - nie ma nic prostszego, jak zarejestrowanie się w serwisie Dueling Network. Aby to zrobić, wchodzimy na stronę gry: http://www.duelingnetwork.com/
- W lewym dolnym rogu, nad przyciskiem "Donate" znajduje się interesujący nas klawisz "register", klikamy go lewym przyciskiem myszy.
- W polu "Username" wpisujemy login, pod jakim będziemy chcieli zalogować się do gry. Nie musi być to nick z forum, grunt żeby przed założeniem kp, zarejestrować się na tym serwisie i Username na DN umieścić w odpowiednim miejscu kp. (dobrze się zastanówcie nad loginem, bo e-mail zwrotny nie przyśle go wam, więc lepiej sobie zapiszcie)
- W polu "Password" wpisujemy hasło, z jakim będziemy logować się do serwisu. To już pozostawiam wam, grunt żebyście je zapamiętali.
- W polu "E-Mail" wpisujemy swój e-mail, na który ma zostać wysłany link aktywacyjny oraz w razie czego, zapomniane hasło.
- Gdy już wypełnimy wszystkie trzy pola, klikamy opcję "register" i na nasz e-mail zostaje wysłany link aktywacyjny.
- Wchodzimy na pocztę i akceptujemy ten e-mail, poprzez kliknięcie linku, który wysłał nam serwis. (w pocztach WP, wiadomość zwrotna może znajdować się w folderze SPAM)
- Zakończyliśmy rejestrację i możemy się zalogować, uprzednio podając Username i Password, które wybraliśmy. Klikamy "Login", a następnie "Duel" i zostajemy przekierowani do menu.

Menu - gra posiada bardzo proste menu, co dla chociażby amatorów z jęz. angielskiego nie powinno stanowić problemu posługiwanie się nim. Serwis posiada kilka przydatnych opcji, które opiszę w skrócie poniżej, a na te bardziej istotne poświęcę osobny punkt:
- Duel Room - inaczej "Pokój Gier", czyli miejsce, w którym możemy rozpocząć grę. O tym potem.
- Deck Constructor - "Konstruktor Talii", bardzo istotne miejsce, które będzie opisane niżej.
- Rankings - "Ranking", jest to nic innego jak ranking topowych graczy w Dueling Network. Są to Hiszpanie, Brytyjczycy, Włosi, Niemcy, rzadko Polacy. Nie mniej jednak nie interesuje nas ta opcja, gdyż my gramy na niepunktowanych w tej grze meczach.
- Profile Viewer - "Przegląd Profilu", tutaj możemy zobaczyć nasze dotychczasowe wyniki, czy też uzupełnić swój podpis widoczny dla innych. Jest tu również opcja zmiany Username, jednakże nie korzystajmy z niej jeśli to nie potrzebne.
- My Profile - "Mój Profil", nic innego jak miejsce, gdzie możemy wybrać avatar używany w grze. Dodatkowo jest tu również opcja zmiany podpisu, tak jak w Profile Viewer.
- Change Password - "Zmiana Hasła", nie będę tłumaczyć, bo to chyba jasne.

Duel Room:
- Advanced (Rated) - miejsce najlepiej punktowanych meczy, turniejów w grze, etc. Nie dotyczy naszej gry.
- Advanced (Unrated) - miejsce, w którym możesz sprawdzić się z najlepszymi bez obawy o swoje punkty. Nie dotyczy nas.
- Traditional (Unrated) - miejsce dla początkujących, ewentualnie do poćwiczenia decku. Mimo tego dalej są zablokowane niektóre karty. Nie dotyczy nas.
- Unlimited (Unrated) - kluczowa dla naszej gry tabelka (aby ją ujrzeć, klikamy strzałkę w prawo, w prawym dolnym rogu sekcji Traditional). Tutaj dostępne są wszystkie karty, więc nie musimy się obawiać o to, że nie zadziała "Pot of Greed", czy "Raigeki". To w tym miejscu odbywają się wszystkie pojedynki.
- Deck - miejsce wyboru swojej talii. Gdy już ją zrobiłeś, możesz wybrać z listy talię, którą będziesz chciał grać w danej walce.
- Mode (Duel/Watch) - jest to nic innego jak tryb, w jakim chcemy wejść do gry. Jeśli wybierzemy Duel, to znak, że chcemy grać i to jest chyba najistotniejsze. Mimo tego, jest również opcja Watch, która umożliwia oglądanie zmagań, bez ingerowania w nie. Przeważnie ten sposób stosują MG podczas walk PvP.
- Filter/Sort - miejsce, w którym możemy znaleźć gracza, który będzie odpowiadać naszym wymaganiom (zalecane wpisanie samego Username gracza).
- Host a Duel - tutaj można postawić swój własny mecz, a w polu "Duel Password" wpisać hasło do pojedynku, które będzie dużym ułatwieniem dla graczy naszego forum, gdyż jeśli będą wiedzieć jakie to hasło, nikt nie będzie się pchać na ich miejsce. Ustalacie je między sobą i podajecie je również MG prowadzącemu walkę, gdyż oglądający również musi je znać.

Deck Constructor:
- Clear Deck - wyczyści całą twoją talię, aby stworzyć nową pod tą nazwą.
- Set as Default - ustawia odpaloną talię jako standardową.
- (Pasek pod Clear i Set) - jest to nic innego jak lista twoich talii.
- New Deck - tworzenie nowego decku.
- Rename Deck - zmiana nazwy decku.
- Delete Deck - usunięcie decku.
- Save Deck - zapisanie dotychczasowych ustawień decku.
- Save Deck As - zapisanie decku pod inną nazwą.
- Exit - wyjście
- Deck (Niebieska Tabelka) - Szary prostokąt + liczba = ilość kart w decku (bez side i extra). Żółty prostokąt = ilość normalnych potworów. Pomarańczowy = ilość efektownych potworów. Niebieski = stwory rytualne. Zielony = ilość karty Spell. Fiolet = ilość trap. Side = deck wymienny. Extra = miejsce na potwory fuzji.
- (Search) Name - nazwa potwora, którego chcemy wyszukać.
- Desc - jego opis (nie wymagany jeśli znasz nazwę)
- Card - rodzaj karty (Potwór/Spell/Trap)
- Type - typ karty.
- Attrib - atrybut karty.
- Search - wyszukaj.

Plusy:
+ Darmowy
+ Łatwa Rejestracja
+ Wiele Kart
+ Dobra Symulacja
+ Łatwa Obsługa

Minusy:
- Brak Animacji
- Efekty/Spelle/Trapy/etc. musimy wykonać samodzielnie, tzn. jeśli ktoś użyje np. "Raigeki", to gra nie wyśle automatycznie jego stworów na cmentarz. Będzie musiał to zrobić przeciwnik, uprzednio widząc, bądź negując użycie tej karty. Także bez waszej współpracy nici z przyjemnej gry.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tatuaze na karku jak zrobic drgajacy tekst marqee instalacja elektryczna romet ws 50 Jak poznac żyda dzienniczek praktyk administracja